Boy Turnike

Boy Turnike Boyutlarıyla Geçiş Koridorunu Dolduran ve Altından Eğilip Geçme, Üzerinden Atlama Gibi İstenmeyen Geçişleri Engellemek Amacıyla Üretilmiş Turnike Modelidir. Boy Turnike Ceza Evi, Sınır (Gümrük) Kapıları Gibi Yüksek Güvenlik Gerektiren Yerlerde yada Coşkulu Kontrolü Zor Kalabalıkların Sıkca Ugradıgı Stadyum Tarzı Komplekslerde İnsanların Geçişinin Takibi, Kontrolü İçin Tercih Edilecek Geçiş Kontrol Mekanizmasıdır. 

Üç Kollu Boy Turnike; Genelde Access Kontrol ve Personel Devam Kontrol Sistemleriyle Birlikte Büyük Yapıların İçerisinde Barındırdığı Daha Küçük Yapılara (Kışla İçerisinde Kışla, Üretim Sahasında Başka Bir Fabrika Gibi) Giriş ve Çıkışlarda, Güvenliğin Biraz Daha Gevşetilebileceği Fakat Geçişlerin Kontrol Altına Alınması Gereken Yerlerde Tercih Edilir.

120 Derecelik Açılarla Yerleştirilmiş Kollar Elinde Malzemeyle, Poşetle Geçecek Kişilere Kolaylık Sağlamasının Avantajıyla birlikte Koridorun Genişlemesinden Ötürü İki Kişinin Sıkışarak Birlikte Geçmeye Yeltenmesinin Dezavantajını da Getiren Üç Kollu Boy Turnike Tamamı Boyalı, Tamamı Paslanmaz ve Orta Rotor Paslanmaz Gövde Boyalı Model Seçenekleriyle Satılmaktadır

Dört Kollu Boy Turnike İse; Pasolig Tarzı Sistemler yada Cezaevi Takip Sistemi İris Tarama İle Birlikte Ceza Evi, Kışla, Stadyum gibi Yüksek Güvenlik ve Hassasiyet Gerektiren Yerlerde En Güvenlikli Şekilde Geçişleri Kontrol Altına Amayı Sağlar.

90 Derecelik Açılarla Yerleştirilmiş Kollar Bir Kişinin Anca Sığacagı Bir Alan Bırakacağı İçin Daha Güvenlikli Bir Geçiş Saglayacaktır. Dört Kollu Boy Turnikedede Tamamı Boyalı Model le Birlikte Orta Rotor Paslanmaz Gövde Boyalı yada Tamamı Paslanmaz Modelde Mevcuttur.

 

Double Boy Turnike; Giriş ve Çıkış Boy Turnikelerini Yanyana Monte Etme İhtiyacı Hasıl Olduğunda Yerden Kazanmak, Maliyetten Kazanmak ve Daha Şık Görüntü Elde Etmek İçin double yada İkiz Boy Turnike Tercih Edilir. Ki Sık Sık Tercih Edilen Çok Satılan Ürünler Arasındadır.

Diğer Boy Turnike Modellerinde Olduğu Gibi Dört Kollu ve Üç Kollu Double Boy Turnike Modelleride Mevcuttur.

Boy Turnike

Boy Turnike Boyutlarıyla Geçiş Koridorunu Dolduran ve Altından Eğilip Geçme, üzerinden Atlama Gibi İ...

Double Boy Turnike

Birden Fazla Boy Turnike Gerektiğinde Double Boy Turnike Tercih Edilir. Hem Düşük Maliyet hem Yerden...